Bedava Tavla Oyna

Bilgisayarla Tavla Oyna

okey oyna

Bilgisayarla tavla oyna veya gerçek oynandığı zaman kuralları değişiklik göstermeyen bu oyun hakkında sitenin sosyal medya hesaplarından ve canlı destek biriminden alınan bilgiler kullanıcılar daha profesyonel bir tavla oyuncusu olmalarına yardımcı olmaktadır. Tek bir tık ile HD görüntüsü ile bedavatavlaoyna.com adresinde saatlerce oynanılan bu oyun özellikle esnaf ve aile ortamlarında oldukça sık görülmektedir.

Bilgisayarla Tavla Oyunu İçin Üyelik

Kullanıcılarına birçok şekilde tavla oynayabilecekleri seçenek sunan sitenin en fazla bilgisayarla tavla oyna sekmesi tıklanmaktadır. Birçok kişinin boş zamanlarını değerlendirme yolu olma başaran bu sekme ile keyifli vakitler geçirmek için ise siteye üye olmak gerekmiyor. Üye olmadan bilgisayar başında oynanan bu oyunun ücretsiz olması da tavla oyuncularının siteyi tercih etmelerinde etkilidir. Üye olunmasa da bazı kurallar çerçevesinde oynanılan bu oyun da kurallara uymayan kullanıcıların siteye girişleri engellenmektedir.

bilgisayarla tavla oyna
bilgisayarla tavla oyna

Bilgisayar ile Nasıl Tavla Oynayabilirim?

Bilgisayarları başında tavla oynamak isteyenler için en kaliteli adres olarak lanse edilen site web adresini ziyaret eden kullanıcılar üst tarafta tavla oynama şekillerinin bulunduğu alanlar görürler. Bu alanlardan bilgisayarla tavla oyna sekmesi seçildiğinde ise kullanıcı karşısına bilgisayarla tavla nasıl oynanır? Sorusunun cevabı ve sekmesi çıkacaktır. Tavla oyna sekmesine tıklayan kullanıcılar ise görüntü kalitesi ve işlem hızı yüksek tavla oyununa başlarlar.

Bilgisayarla Tavla Nedir?

Tahta bir platform üzerinde pul denilen 30 taş ve oyuncuları sırası ile attıkları 2 zar ile oynanan bu zeka oyunun da atılan her zar farklı değerlere sahiptir. Oyunun amacı ise platform üzerine her iki tarafa da aynı şekilde 15’li olarak dizilen pulların atılan zar değerlerine göre rakipten önce oyuncunun kendi sağ tarafına taşıması ve toplanmasıdır. Önce toplayanın kazanmış olduğu bu strateji oyunun da rakibin hamlesini inceden tahmin ederek gidiş yollarını kapatmak ve hangi sayının zarda gelmesini gerektiğini bilmek çok önemlidir.

Tavla oyunumuzu hemen oynamak için hemen tavla salonlarımızı ziyaret ederek oynamaya başlaya bilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Türkiye'nin En iyi Bedava Tavla Oynama Sitesi